Je bekijkt de reis...
Pagina niet gevonden
De pagina die je hebt opgevraagd kan helaas niet worden gevonden. Misschien heb je het verkeerde adres ingetypt of bestaat de pagina niet meer.
Ben je op zoek naar reisverslagen van Majohrie Wierbosch?
- Rally over the River Kwai
- Noordkaap challenge
- Flensburg 5 juni 2022
- 6 juni 2022 Flensburg - Kopenhagen
- Kopenhagen 7 juni 2022
- Helsingborg 8 juni 2022
- Örebro 9 juni 2022
- Mora 10 juni 2022
- Arvidsjaur 11 juni 2022
- Kautokeino 12 juni 2022
- Honningsvag (Nordkapp) 13 juni 2022
- Honningsvag (Nordkapp) 14 juni 2022
- Tromsø 15 juni 2022
- Sortland 16 juni 2022
- Sortland 17 juni 2022
- Mo I Rana 18 juni 2022
- Trondheim 19 juni 2022
- Trondheim 20 juni
- Isfjorden 21 juni
- Kaupanger 22 juni 2022
- Oslo
- Göteborg
- Göteborg 25 juni 2022
- IJsland rondreis
- Vrijdag 7 juni 2019: Middelie – Aarhus/Dene
- Zaterdag 8 juni 2019: Aarhus – Hirtshals: veerboot
- Zondag 9 juni 2019: veerboot – Torshavn – Klaksvik
- Maandag 10 juni 2019: Klaksvik
- Dinsdag 11 juni 2019: Klaksvik
- Donderdag 13 juni 2019: IJsland
- Woensdag 12 juni 2019
- Vrijdag 14 juni 2019: Smyrlabjorg – Skaftafell
- Zaterdag 15 juni 2019: Skaftafell
- Zondag 16 juni 2019: Skaftafell – Skógafoss
- Maandag 17 juni 2019: Skógafoss – Gullfoss
- Dinsdag 18 juni 2019: Gullfoss – Reykjavík
- Woensdag 19 juni 2019: Reykjavik
- Donderdag 20 juni 2019: Reykjavik – Borgarnes
- Vrijdag 21 juni 2019: Borganes
- Zaterdag 22 juni 2019: Borganes – Hofsstadir
- Zondag 23 juni 2019: Hofsstadir – Laugar
- Maandag 24 juni 2019: Laugar
- Dinsdag 25 juni 2019: Laugar – Fáskrúdsfjordur
- Woensdag 26 juni 2019: Fáskrúdsfjordur
- Oost Afrika 2018
- Dag 1 - 24 april 2018
- Dag 2 - 25 april 2018
- Dag 3 - 26 april 2018
- Dag 4 - 27 april 2018
- Dag 5 - 28 april 2018
- Dag 6 - 29 april 2018
- Dag 7 - 30 april 2018
- Dag 8 - 1 mei 2018
- Dag 9 - 2 mei 2018
- Dag 10 - 3 mei 2018
- Dag 11 - 4 mei 2018
- Dag 12 - 5 mei 2018
- Dag 13 - 6 mei 2018
- Dag 14 - 7 mei 2018
- Dag 15 - 8 mei 2018
- Dag 16 - 9 mei 2018
- Dag 17 - 10 mei 2018
- Dag 18 - 11 mei 2018
- Dag 19 - 12 mei 2018
- Dag 20 - 13 mei 2018
- Dag 21 - 14 mei 2018
- Dag 22 - 15 mei 2018
- Dag 23 - 16 mei 2018
- Dag 24 - 17 mei 2018
- Volvo Australië
- Laatste voorbereiding 27 april
- 30 april 2017 Hong Kong
- 1 & 2 mei 2017 Perth
- 3 mei 2017 Perth-Geraldton
- 4 mei 2017 Geraldton – Coral Bay
- 5 mei 2017 Coral Bay
- 6 mei 2017 Coral Bay – Tom Price
- 7 mei 2017 Tom Price – Port Hedland
- 8 mei 2017 Port Hedland – Broome
- 9 mei Broome.
- 10 mei Broome – Fitzroy Crossing
- 11 mei Fitzroy Crossing – Kununurra
- 12 mei Kununurra
- 13 mei Kununurra – Katherine
- 14 mei Katherine – Cooinda (bij Jabiru)
- 15 mei Cooinda – Darwin
- 16 mei Darwin
- 17 mei Darwin – Mataranka
- 18 mei Mataranka – Tennant Creek
- 19 mei Tennant Creek – Alice Springs
- 20 mei Alice Springs – Uluru
- 21 mei Uluru
- 22 mei Uluru – Marla
- 23 mei Marla – O0dnadatta – Coober Pedy
- 24 mei Coober Pedy – Adelaide
- 25 mei Adelaide
- 26 mei Adelaide – Warrnambool
- 27 mei Warrnambool – Melbourne
- 28-05-17 Melbourne
- 29 mei: Melbourne – Canberra
- 30 mei: Canberra – Sydney
- 31 mei: Sydney
- 1 juni: Sydney
- Marokko 2016
- Cuba
- Volvo Indiantrail 2014
- Volvo Indiantrail
- 13 juli 2014 Amsterdam 14 juli Panama
- 15 juli 2014 Panama City
- 16 juli 2014 Panama
- 17 juli 2014 David
- 18 juli 2014 La Fortuna
- 19 juli 2014 Granada
- 20 juli 2014 Granada
- 21 juli 2014 San Salvador
- 23 juli 2014 Antigua Guatemala
- 22 juli 2014 Antigua Guatemala
- 24 juli 2014 San Cristobal de las Casas – Mexico
- 25 juli 2014 Villa Hermosa
- 26 juli 2014 Mexico-stad
- 27 juli Mexico stad
- 28 juli 2014 Guadalajara
- 29 juli 2014 Mazatlan
- 30 juli 2014 Guaymas
- 31 juli 2014 Tucson, Arizona, Verenigde Staten
- 1 augustus 2014 Tucson
- 2 augustus 2014 Flagstaff
- 3 augustus 2014 Las Vegas
- 4 augustus 2014 St. George
- 5 augustus 2014 Cortez
- 6 augustus 2015 Cortez rustdag
- 7 augustus 2014 Layton (Salt Lake City)
- 8 augustus 2014 Big Sky bij Yellowstone park
- 9 augustus 2014 Yellowstone Park
- 10 augustus 2014 Canmore
- 11 augustus 2014 Canmore
- 12 augustus 2014 Grande Prairie
- 13 augustus 2014 Fort Nelson
- 14 augustus 2014 White Horse
- 15 Augustus Dawson City
- 16 augustus 2014 Fairbanks
- 17 augustus 2014 Deadhorse
- 18 augustus 2014 Fairbanks
- 19 augustus 2014 Fairbanks rustdag
- 20 augustus 2014 Anchorage
- 21 augustus 2014 Anchorage
- 22 augustus 2014 Anchorage
- 23 augustus 2014 Deventer
- Brig in Zwitserland
- Israël & Jordanië
- Schotland - Ierland 2012
- 20 en 21 augustus. Dag 1 en 2: op naar Schotland
- Edinburgh woensdag 22 augustus
- 23 augustus: Edinburgh - Drumnadrochit
- 24 augustus 2012 Milton House - Isle of Skye
- 25 augustus: Drumnadrochit naar Glasgow
- 26 augustus Glasgow naar Belfast
- 27 augustus: Belfast naar Omagh
- 28 augustus Omagh – Dublin
- 29 augustus Dublin
- 30 augustus Dublin naar Waterford
- 31 augustus: Waterford naar Cork
- 1 september: Cork naar Killarney
- 2 september: ring of Beara
- 3 september Ring of Kerry
- 4 september Killarney naar Limerick
- 5 september: Cliffs of Moher en The Burren
- 6 en 7 september
- 8 en 9 september
- Volvo Classics Pan Americana
- De auto op reis!
- Dag 1; 7 dec. De reis is begonnen!
- Dag 2; 8 dec. Auto's ophalen en Buenos Aires
- Dag 3; 9 dec. Buenos Aires
- Dag 5; 11 dec. Viedma-Puerto Madryn
- Dag 4; 10 dec.Eerste reisdag, 1000 km Viedma
- Dag 6; 12 dec. Puerto Madryn naar Comodo Rivadavia
- Dag 7; 13 dec. Comodo Rivadavia naar Rio Gallagos
- Dag 8; 14 dec. Rio Gallagos naar Ushuaia
- Dag 10; 16 dec. Ushuaia – Puerto Natales
- Dag 9; 15 dec. rustdag Ushuaia – Beagle kanaal
- Dag 11, 17 december
- Dag 12, 18 dec. Puerto Natales – El Calafate
- Dag 13, 19 dec. El Calafate – Perito Moreno
- Dag 14, 20 dec. Perito Moreno – Bariloche
- Dag 15, 21 dec. Bariloche - Temuco
- Dag 16, 22 dec. Temuco – Santiago
- Dag 17, 23 dec. Santiago
- Dag 18, 24 dec. Santiago – Caldera
- Dag 19, 25 dec. Caldera – San Pedro de Atacama
- Dag 20, 26 dec. San Pedro de Atacama
- Dag 21, 27 dec. San Pedro de Atacama – Arica
- Dag 22, 28 dec. Arica – La Paz
- Dag 23, 29 dec. La Paz - Puno
- Dag 24, 30 dec. Puno – Yucay (bij Cusco)
- Dag 25, 31 dec. Machu Picchu
- Dag 26, 1 jan. Cusco
- Dag 27, 2 jan. Cusco – Nazca
- Dag 28, 3 jan. Nazca – Lima
- Dag 29, 4 jan. Lima
- Dag 30, 5 jan. Lima – Chiclayo
- Dag 31, 6 jan. Chiclayo (Peru) – Loja (Ecuador)
- Dag 32, 7 jan. Loja – Cuenca
- Dag 33, 8 jan. Cuenca – Quito
- Dag 34, 9 jan. Quito
- Dag 35, 10 jan. Quito – Pasto (Columbia)
- Dag 36, 11 jan. Pasto - Cali
- Dag 37, 12 jan. Cali – Medellin
- Dag 38, 13 jan. Medellin – Cartagena
- Dag 39, 14 jan. Cartagena